Jesteśmy firmą o profilu produkcyjnym i dystrybucyjnym, skupioną na branży ochrony zdrowia. Działamy głównie na rynku medycyny holistycznej, fizjoterapii, fitness, spa & wellness. Poszukujemy w szybko zmieniającym się świecie nowych skutecznych rozwiązań dostarczających wartości dodanych naszym klientom. Wprowadzając nowe, ale ówcześnie skrupulatnie testowane technologie, dostarczamy naszym Klientom wysokiej jakości niezawodne narzędzia w postaci profesjonalnego sprzętu i infrastruktury. W ramach oferowanych produktów świadczymy kompleksową obsługę klienta od doradztwa technicznego i biznesowego po profesjonalne szkolenia.

– Sloen jest wyłącznym dystrybutorem wybranych światowych producentów urządzeń i technologii z branży fizjoterapii, fitness, spa & wellness, medycyny sportowej i militarnej, oferujemy rozwiązania z zakresu ochrony zdrowia na terenie Polski i innych krajów Europy. Zobacz szczegóły.

– Sloen jako pierwszy na rynku stworzył platformę handlową fitmobile.pl, z pomocą której udostępnia swoim Klientom szeroką możliwość wyboru produktów nowych i używanych w atrakcyjnych cenach. Zobacz szczegóły.

– Sloen jest operatorem kameralnych studio amplistudio fizjoterapia&fitness INNE NIŻ INNE.

– Sloen jest europejskim producentem wysokiej jakości sprzętu do elektrostymulacji mięśni EMS, oraz innych wyrobów pod markami własnymi. Zobacz szczegóły.

Znajdujemy się w Zielonce koło Warszawy, gdzie położone są nasze: biuro, centrum szkoleniowe, centrum serwisowe, show-room, demonstracyjne studio EMS, sklep, magazyn i produkcja. Zapraszamy! Zobacz gdzie jesteśmy.

Naszym Klientom oraz Kooperantom oferujemy najwyższą jakość wyrobów i usług oraz znakomite warunki współpracy.


„Poznaj siebie, zarządzaj sobą z technologiami Sloen!”

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na naszej platformie handlowej:

Translate »