Naukowcy już od lat badają wpływ elektrostymulacji na poprawę kondycji mięśni i całego układu ruchu. EMS, czyli elektrostymulacja mięśni wykorzystywana jest już od kilkunastu lat wśród sławnych sportowców podczas treningów i przygotowania do zawodów sportowych. EMS ćwiczą m.in. znani kolarze, światowej klasy lekkoatleci oraz zawodnicy NBA.

Obecnie dzięki aparaturze EMS można wzmocnić mięśnie, w tym głęboko położone mięśnie m.in. mięśnie szkieletowe, poprawić kondycję.Lekarze zajmujący się zagadnieniem EMS zamierzają zastosować tę metodę szerzej, do leczenia wielu poważnych chorób cywilizacyjnych.

Dodatkowe zalety treningu ems to relatywnie szybki spadek wagi, redukcja cellulitu, ogólna poprawa jędrności skóry, lepsze ukrwienie tkanek i cyrkulacja limfy oraz lepsze samopoczucie!

Opatentowany system StimaWELL®120MTRS jest przeznaczony do fizykoterapii kręgosłupa. System przeznaczony jest do zabiegów fizjoterapeutycznych i został zaprojektowany w oparciu o współpracę z ekspertami w dziedzinie rehabilitacji i fizjoterapii. W skład systemu wchodzi mata stymulacyjna z 12 zintegrowanymi kanałami, które są obsługiwane kolejno (jeden po drugim),w postaci fal elektromagnetycznych oddziałujących na partie mięśni. Urządzenie służy do masażu, stymulacji mięśni oraz relaksuje mięśnie łagodząc dolegliwości bólowe. To rodzaj elektrostymulacji, znany jako ems wyznacza nowy kierunek w fizjoterapii i pokazuje nowe terapeutyczne metody leczenia.

System StimaWELL® łączy metodę elektrostymulacji o średniej częstotliwości i terapii cieplnej, zapewnia intensywną stymulację pleców. Dynamiczne głębokie fale umożliwiają intensywne trenowanie mięśni, które pacjenci doświadczają jako przyjemny, efektywny masaż.

Lebody Form – innowacyjny masażer do ciała

 

Lebody Form masażer do ciała

Lebody Form

 LEBODY to personalny masażer do ciała
⦁  służy do masażu punktowego i ogólnego poszczególnych partii mięśni
⦁  pomaga wzmocnić mięśnie i poprawić kondycję
⦁  za pomocą zmiennego prądu o średniej i niskiej częstotliwości modeluje sylwetkę
⦁  ujędrnia ciało i redukuje cellulit
⦁  przyśpiesza metabolizm komórkowy i zwiększa spalanie energii
⦁  ułatwia spalanie tłuszczu poprzez stymulację mięśni oraz aktywizację mięśni głęboko położonych: mięśni stabilizujących i szkieletowych
⦁ poprzez głębokie oddziaływanie na mięśnie sztywne łagodzi ból i dolegliwości kręgosłupa
⦁ kilkuminutowy masaż za pomocą Lebody odpowiada 30 minutom intensywnego treningu

masażer ems Lebody form

Masażer do elektrostymulacji mięśni do użytku domowego oraz do klubów fitness i gabinetów fizjoterapii oraz odnowy biologicznej

 

Lebody Form - masażer do ciała

Masażer ems do ciała – służy do elektrostymulacji poszczególnych części ciała za pomocą prądu elektrycznego niskiej częstotliwości.

 

Maski do chromoterapii i galwanizacji

Maska LLLT Opera

Maska OPERA służy do zabiegów chromoterapii, galwanizacji oraz tlenoterapii

Maska Opera - innowacyjne metody odmładzania cery

Proces chromoterapii sprzyja dobremu samopoczuciu, leczy depresję i relaksuje. Galwanizacja poprawia kondycję skóry twarzy i szyi, niweluje zmarszczki i przyśpiesza krążenie krwi. Odpowiednio umieszczone elektrody poprawiają ogólny wygląd skóry i znakomicie redukują oznaki starzenia, jednocześnie wygładzają skórę i niwelują wszelkie niedoskonałości. Maska Opera znakomicie dotlenia komórki i wspomaga leczenie chorób skórnych,. m.in. łagodzi objawy trądziku.

Maska Milux

Maska Milux do chromoterapii

Maska Milux służy do profesjonalnych zabiegów światłoleczniczych,metodą łagodnego światła LLLT. Zapobiega chorobom skóry, leczy trądzik i wypryski. Światło doskonale wpływa na samopoczucie i sprzyja leczeniu depresji.

Maska Aurora

Maska Aurora - LLLT


SLOEN_KATALOG

pl Polish
X